gibrexboty.cz

TÝM SNŮ

Rád bych Vám představil sebe, ale hlavně tým odborníků, kteří budou pracovat na mém projektu.

IMG_725611

V první řadě „su ogara z dědiny“, který funguje na podání ruky. Chlapské slovo a čestné jednání je pro mě víc než smlouva.
Přičemž rozumím právní řeči, nebojím se mít ostré lokty a umím říkat NE.
Je mě 33let mám milující ženu a dvě krásné děti.

Má pracovní kariéra začala již velice brzy, doma nebylo moc peněz tak jsem nelenil a pracoval již od řekněme, že od 15let, protože dřív to přece nejde 🙂 začal jsem na brigádách montovat plastová okna, pak jsme se s jedním montážníkem tesařem spojili a začali jsme stavět pergoly, verandy a prostě kdo co chtěl ze dřeva. Od Zlína až po Brno dodnes stojí naše výtvory. Cca od 18 let jsem začal pracovat u OVB, kde jsem dosáhl vedoucích pozic a strávil několik pro život velmi výživných let, a to jak v rámci vystupování z komfortní zóny, tak vedení lidí, jednání s lidmi, organizace práce a hlavně chápání peněz.
Mezi tím jsem se věnoval věcem, které mě baví a to je věda. S kamarádem z Plzně jsme koumali různé hi-tech technologie a výrobky jako například carbon aerogel, které bych postupem času rád používal i při výrobě obuvi.
Má cesta u OVB skončila v době, kdy jsem neviděl u vedení, to co bylo pro mě to nejdůležitější a to spokojený klient. Tak jsem hledal a našel společnost ČIFO, kde jsem pochopil spoustu věcí a uvědomil si, jak vlastně celá finanční mašinerie funguje. Po nějaké době se můj vedoucí z ČIFA rozhodl, že je na čase posunout se dál a založit vlastní firmu EFSO kde jsem nastoupil na pozici ředitele. Na této pozici jsem působil až do novely zákona o pojišťovnictví. Poté jsme zvážili, že zvolíme jinou cestu, a protože jsem měl invalidní maminku, byla na snadě chráněná dílna. A tak jsem se stal ředitelem chráněné dílny, kterou jsem společně s kolegou vybudovali. Po nějaké době jsem pochopil, že je to skvěly počin, ale má své hranice jak hranice lidských zdrojů, tak lokální a jiné. Proto jsem se rozhodl, že nechci ustrnout a budu budovat dál něco nového.
No a zakopl jsem o stavební chemii. Ze začátku bylo vše super, avšak s odstupem času zjistíte, že tento obor ovládá jeden člověk, který nedává moc možnost nově vznikajícím subjektům. A tak jsem se soustředil jen na speciální chemii, kterou jsem si nechal vyvinout a ta mě teď platí mé životní náklady. A ukázalo se to jako skvělá volba, díky které jsem poznal několik úžasných lidí, kterých si moc vážím, protože najít v dnešní době někoho o koho se můžete opřít a na koho se můžete spolehnout je velmi vzácné. Od skvělého daňového poradce až po chemiky a podnikatele.

A teď rok 2020 po máminé smrti jsem se zastavil a uvědomil si, jak jsme tu krátce… Bylo mě velmi líto, že svůj nápad nemohla uskutečnit a to jsem ještě netušil jak dobrý nápad měla. První jsem analyzoval trh a zjistil zásadní fakta, boty můžu poslat na konec světa, všude je znají. Roční obraty v obuvi jsou astronomické přitom kvalita pokulhává a ve svém okolí znám od maminky spoustu lidí z oboru. No a tak jsem se začal vzdělávat v obuvnictví. Tento obor mě naprosto pohltil. Při mé cestě za poznáním jsem narazil na velmi zajímavé lidi, kterým jsem představil mou vizi a ti sdílíc mé nadšení ochotně přislíbili spolupráci. Mimo jiné mě najdete i u projektu Attractive project, kde budeme využívat hi-technologii o kterých jsem již mluvil. O tento projekt se realizačně více stará můj parťák. Má starost je pouze administrativní což mému týmu nezabírá skoro žádný čas.

No, a právě teď píšu tento text s vírou, že má myšlenka Vás osloví stejně jako mě.
Vaše peníze a mé schopnosti pak společně vytvoří jedinečnou, nadnárodní značku prémiové obuvi.

Takže pokud jste si ještě nekoupili dluhopis tohoto projektu, asi Vám není něco úplně jasné. Proto se nebojte a napište nebo mě zavolejte. Rád Vás nakazím mojí pozitivní energii a přesvědčím Vás, že u nás vyrobená obuv má smysl.

Libor Kučera

Odborníci obuvníci / konzultanti

Po cestě ke vzdělání v obuvním průmyslu jsem měl obrovské štěstí a poznal ty nejlepší v oboru

jarvis_5838443b498e4aafcd7f0996
Václav Talaš

Zástupce ředitele · Academic School, Střední škola,s.r.o. Zlín

Pan Talaš je opravdu asi poslední kapacita na Zlínsku v oboru obuvi. A není ani možné popsat, jak moc si vážím toho že člověk jako pan Talaš je ochoten pracovat alespoň jako konzultant na tomto projektu. Věřím že díky jeho x letým zkušenostem z oboru výroby bot posuneme celý projekt ve velmi krátké době na vrchol.

Pan Talaš říká : oceňuji Liborův zápal a zaujetí pro myšlenku obnovení výroby obuvi ve Zlíně. Jsem připraven pomoci dobré myšlence a všemu, co je spojeno se vzkříšením obuvnictví ve Zlíně a okolí.

Miloslav Svízela

Strojní technolog

Po vystudování pracoval na vývoji strojů obuvnické výrovy ve Svitu. Po rozpadu procoval jako seřizovač strojů pro obuvní komponenty. Nyní je připraven řešit technologické záležitosti výroby až po případný servis strojů.

Pan Svízela říká : Jsem už skoro v důchodu, ale rád se přidám k tomuto projektu protože chci před ukončením pracovního života ještě něco pomoct dokázat a tím spíž když to bude s panem Kučerou.

Luboš Michálek

Zpracování úsní

Na vysekávače úsní se za dob Bati učilo 3 léta a na šičku jen dva roky a to něco vypovídá. A také pan Baťa říkal že vysekávací dílna je výkladní skříň obuvnické výroby. Proto hned na startu máme kvalifikovaného člověka, který práci zastane, ale i zkušenosti předá dál.

Luboš Michálek říká : Libora znám už dlouho a vím o něm že je spolehlivý a drží slovo, proto mě bude ctí s ním spolupracovat.

3shhov
František Olejník

Technolog/modelář

Vyučen v Baťově vzdělávacím procesu nositel znalosti kompletní výroby kožené obuvi od návrhu po podešev. Pan Olejník se na závěr své pracovní kariery věnoval zakázkové výrobě obuvi pro zdravotně postižené a také speciálním zakázkám jako šermířské vysoké boty či holiny ke kroji.

Pan Olejník říká: Pan kučera mě nalil novou energii do žil a těším se až budu moci na provoze předávat zkušenosti mladým lidem.

Hledá se designer / designerka obuvi

Pokud víš co to znamená a umíš v programu pro tvorbu modelů neváhej a ozvi se 🙂

Designer/ka můžeš být právě ty!

Web a marketing

Maty1_2_v1
Matěj Týn

Jednatel TamToMy

Chlapi z TamToMy předchází jejich pověst, kterou jsem zachytil ještě než tato společnost vznikla. Matěj je profík s velkým přehledem v IT a jeho hlavní výhoda je že to umí vysvětlit v řeči normálních smrtelníků. A ve spojení s kodéry a top marketérem Košinarem je TamToMy na špičce v oboru.

Kontakt : https://www.tamtomy.cz/

Matěj Týn a tým TamToMy říká: S Liborem spolupracujeme už téměř půlroku a společně vymýšlíme a dolaďujeme naše projekty. Moc se mi líbí, že Libor drží slovo a to, co řekne, tak platí. Snažíme se projekty dělat tak, aby byly úspěšné a k tou nám poskytuje veškerý komfort na práci. Ve všem, co Libor dělá, mu držíme palce a věřím, že toto spojení bude ještě velké! Věřím že díky jeho x letým zkušenostem z oboru výroby bot posuneme celý projekt ve velmi krátké době na vrchol. Pan Talaš říká : oceňuji Liborův zápal a zaujetí pro myšlenku obnovení výroby obuvi ve Zlíně. Jsem připraven pomoci dobré myšlence a všemu, co je spojeno se vzkříšením obuvnictví ve Zlíně a okolí.

Video / foto / produkce

Boty se dnes neobejdou bez řádné prezentace na videu

matulík
Mgr. Michal Matulík

Majitel Mionfilms

Velký profesionál a perfekcionista. Jeho práci můžete zhodnotit v úvodním videu. Jeho schopnost vyhovět představám objednatele je nadstandartní. Stejně tak jako vytvořit video, které má emoci. Těším se na další spolupráci s panem Matulíkem.

Kontakt : https://www.mionfilms.com/

Matulík říká : Před lety jsem pracoval na filmovém projektu o Baťovském Zlíně a mnoho si nastudoval o dvojici Tomáše a Jana Antonína Bati. Libor Kučera mi svým rázným a čistým přístupem k podnikání připomněl právě tyto legendy obuvního průmyslu. Věřím, že i v případě že Gibrex svět nedobude, stane se minimálně Českým fenoménem.

radek
Radek Polášek

Externí Fotograf

Vím o Radkovi že jeden z jeho koníčků je fotografie. A protože je to samostatný obor rád využiju někoho kdo rozumí expozici nasvícení a jiným důležitým věcem.

Polášek říká : Libor mě oslovil jestli mu pomůžu nafotit nové boty a protože focení mám rád a je to můj koníček nebylo co řešit.

Právo a daně

Ti nejlepší ve svém oboru

vlasta 2
Ing. Vlastimil Machů

Daňový poradce, lektor, prokurista daňové a účetní kanceláře AKONTA Zlín, s.r.o.

Jeden z nejlepších lidí co jsem za svůj život poznal a to nejen po pracovní stránce, ale také po té lidské. Není třeba popisovat, jaký je to odborník v oblasti daní. Kulaté razítko v tak nízkém věku a skvělá práce mluví za něj.

Kontakt : https://www.akonta.cz/

Vlastimil Machů říká : "S panem Kučerou spolupracujeme již několik let. Jedná se o člověka, který přesně ví, co dělá. Všechny jeho projekty jsou vždy perfektně nachystány - i z pohledu veškeré dokumentace, což usnadňuje naši vzájemnou spolupráci. I z těchto důvodů je na něj spoleh a jeho slovo má váhu"

Lukas_Rezek-tGQIIjgs
JUDr. Lukáš Rezek

Spolumajitel - Advokátní kancelář Petráš Rezek s.r.o.

Odborník nejen na finanční právo. Právní kancelář Petráš Rezek nás zastupuje v jednání s českou národní bankou a zajišťuje podklady pro emisi dluhopisů. Kontakt :

Kontakt : www.petrasrezek.cz

Lukáš Rezek říká : Libor Kučera je vizionář a každý jeho projekt je unikátní. Jsme hrdí na to, že naše advokátní kancelář může být partnerem, který zastřešuje veškeré jeho právní záležitosti.

Velké poděkování Hotelu Moskva

který nám umožnil natočit nenahraditelné záběry do promospotu

INTERHOTEL MOSKVA je ideální kongresové centrum se skvělou polohou přímo v centru Zlína. Nabízí mimořádný komfort moderních pokojů a špičkově vybavené konferenční i gastronomické zázemí.

Nově zrekonstruovaný hotel splňující přísné požadavky kategorie 4**** nabízí 2 Kongresové sály a 5 salonků.

Unikátní je také nabídka 4 restaurací, mezi něž patří například oblíbený irský Pub SteakHouse Legenda.

 

 

https://hotelmoskva.cz/

VÍM VÍC NEŽ JSEM POTŘEBOAL A CHCI INVESTOVAT