gibrexboty.cz

OTÁZKY A ODPOVĚDI

RÁDI VÁM ZODPOVÍME JAKÝKOLI DOTAZ

Určitě ano, lidem dnes už záleží na tom co kupují ,kde to bylo vyrobeno a z čeho.
Příkladem buď společnost Vasky která během 4 let dosáhla obratu 140mil.Kč a stále stoupá nebo slovenská BeLenka s barerfoot obuví během 3let dosáhla obrati 1.5mil. eur. a dnes po 5 letech vyrábí 600 párů za den což by mělo odpovídat 300mil.Kč za rok.

V první ředě chceme vyrábět to nejkvalitnější co existuje a to je již zmiňovaná rámová obuv.
Do budoucna bychom chtěli uchopit i jiné druhy bot jako třeba barefoot ovšem s anatomicky tvarovanou a pevnější podešví. A tenisky asi jen v případě že najdeme nějaký smysl pro výrobu lepené obuvi.

Dá se říct že ANO, finanční prostředky putují především do nákupu strojů, které mají trvalou hodnotu a dobrou likviditu. I proto jsme volili stroje renomované značky ,která své produkty dodává do celého světa, jak do obuvnické velmoci Indie, tak do Mexika, Dominikánské Republiky a samozřejmě Evropy.

Daň z výnosu odvádíme za Vás. Je to naše zákonná povinnost.
Na Váš účet tedy chodí již čisté peníze připravené k použití.

Ne u našich dluhopisů se žádný poplatek neplatí !

Není, v Česku je mnoho úspěšných lidí, kteří se obklopují kvalitními věcmi a naše marketingová strategie bude mířit i k těmto lidem. Ale rádi bychom cenovou politikou zasáhli i běžné uživatele obuvi a přivedli je na smysluplnou cestu kvalitního obutí.
No a pokud nám republika už bude malá máme celý Svět kam dnes můžeme botu poslat.
Už teď plánujeme Japonsko, Rusko a USA prostě tam kde máme kontakty z předchozích pracovních vztahů.

Dětské prozatím neplánujeme, je to velmi specifické odvětví, řešené lepenou či vulkanizovanou technologií výroby. A hlavně už tu máme společnost FARE, která je podle nás velmi kvalitní. A nedává smysl dělat konkurenci v dětské obuvi když můžeme využít naprosto neobsazenou kategorii rámové obuvi

V podstatě bezpečná investice neexistuje, investování do drahých kovů, akcií či dluhopisů sebou nese jistá rizika.

Vybrat úplně ne, dluhopisy jsou vázány datem a výnosem. Je možné své dluhopisy přeprodat někomu jinému s čímž Vám rádi pomůžeme. Novému kupci poskytujete jistou výhodu a to: vyšší úrok za kratší čas. Proto není těžké takovýto dluhopis prodat.

Ideální částka záleží na možnostech investora. Je důležité aby měl každý své investiční portfolio co nejlépe diverzifikováno.
Pokud za námi přijde klient s částkou která odpovídá veškerým úsporám jsme sice rádi že v náš projekt tolik věří, nicméně mu doporučíme investici i do jiných komodit například do zlata.